. Торский учебно-воспитательный комплекс - ЗНО - ДПА
Торський НВК Лиманської міської ради Донецької області
Понеділок, 17.01.2022, 06:42:41
ГоловнаРеєстраціяВхід Вітаю Вас Гість | RSS

Привітання

Меню сайтуЗНО 2022

Особливості ЗНО 2022
https://www.youtube.com/channel/UCCwZ5ekXu4YQaBJUSfBrXAg  


 
Український центр оцінювання якості освіти підготував "Поради батькам" https://testportal.gov.ua/porady-batkam/ .
Ви знайдете відповіді на такі запитання: 1) Чи є ДПА тим самим, що й ЗНО? 2) Які предмети треба проходити на ДПА, а які - на ЗНО? 3) Яким буде тест із математики у 2022 році? 4) Українська мова чи українська мова і література: який тест вибрати?
Допоможіть своїй доньці/своєму синові визначитися з предметами ЗНО/ДПА.

 
Безкоштовне Пробне ЗНО.Онлайн для учнів 9-11 класів.
Освітня компанія ЯвКурсі та Міжнародний інститут інновацій оголошують другий етап проекту “Пробне ЗНО.Онлайн-марафон”, який відбудеться 15-23 січня! https://bit.ly/probne-zno-online-jan
Це унікальний шанс для учнів 9-11 класів безкоштовно:
- перевірити свої знання,
- відслідкувати прогрес після вересневого Марафону,
- покращити знання, адже одразу після тестування учасники отримають детальний відео-розбір завдань і типових помилок від наших кращих викладачів.
Програма передбачає перевірку знань із таких предметів:
 15 січня  — з української мови та літератури,
 16 січня — з математики,
 22 січня — з історії України,
 23 січня — з англійської мови.
 Зверніть увагу, що Пробне ЗНО.Онлайн можуть пройти не лише 11-класники. Учням 9 класів буде корисно пройти тестування з української мови та літератури, а учням 10 класів — перевірити свої сили з усіх чотирьох предметів.
Кількість учасників обмежена. Цього разу ми зареєструємо лише 150 тис. учасників. Тому реєструйтеся просто зараз!  https://bit.ly/probne-zno-online-jan
 І не забудьте поділитися дописом у стрічці! Нехай більше батьків дізнаються про унікальну можливість!Терміни проведення ЗНО 2022 - Переглянути
Предмети ЗНО 2022 - 
Переглянути
Все про ЗНО  Переглянути

Готуємось до ЗНО  Переглянути
 
ПРОБНЕ ЗНО-2022: ДАТИ РЕЄСТРАЦІЇ ТА ТЕСТУВАННЯ

Хто має складати тести ЗНО у 2022 роціНаказом Міністерства освіти і науки України від 5 травня 2021 року №498 урегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року. Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право за рахунок коштів державного бюджету пройти тести  щонайбільше з п’яти навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з тринадцяти навчальних предметів:
 Дорожня карта учасника ЗНО


Увага! Інформація щодо запрошень-перепусток.
Переглянути

Наказ МОН №1262 від 12.10.2020 р. "Деякі питання проведення в 2020/2021 навчальному році державної підсумкової атестації осіб, які здобувають загальну середню освіту" Переглянути наказ


ЗНО 2021
Реєстрація на пробне ЗНО 

 Наказ  про підготовку до проведення ЗНО у 2021 році Переглянути
ЗНО і ДПА у 2021 році: основні новації Переглянути 
Все про ЗНО і ДПА у 2021 році можна дізнатися  на офіційному сайті  Українського центру оцінювання якості освіти  або Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти 
Пробне ЗНО - 2021   Переглянути

Допоміжні ресурси для підготовки ЗНО - 2021    Переглянути

Готуємося до ЗНО 2021
Моніторинг результатів ЗНО випускників Торського НВК за останні три роки за обраними предметами  Переглянути
План дій щодо підготовки до ЗНО 2021 року Переглянути
Графік проведення консультацій учителями – предметниками з підготовки до ЗНО 2021 Переглянути
Рекомендації випускникам та батькам, як організувати підготовку до ЗНО Переглянути

Електронний кейс матеріалів з підготовки до ЗНО 2021

 

 

ЗНО 2020

Як проходитеме  ЗНО в умовах епідемії коронавірусу?Затверджено ГРАФІК ЗНО-2020
МОН затвердило графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання-2020. Основна сесія відбудеться з 25 червня до 17 липня, а результати оголосять 29 липня.
 Новини та інфографіку можна завантажити тут Офіційний сайт МОН,   УЦОЯО

МОНУ внесло зміни до правил прийому у виші
ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ ТА НОВІ МОЖЛИВОСТІ ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ
 МОН внесло зміни до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України. Відповідний наказ, підписаний 4 травня 2020 року, пройшов реєстрацію у Міністерстві юстиції.
Змін зазнали терміни проведення вступної кампанії у 2020 році – усі дати зсунуто на місяць (серпень) з урахуванням прогнозу розвитку епідеміологічної ситуації. Так, для вступників на основі ПЗСО реєстрація електронних кабінетів розпочнеться 1 серпня, прийом заяв та документів триватиме з 13 до 22 серпня (для тих, хто вступає за результатами ЗНО), та до 16 серпня для вступників, що складатимуть вступні іспити в закладі вищої освіти. 
Творчі конкурси та вступні іспити на місця державного замовлення будуть проводитись з 1 до 12 серпня. Надання рекомендацій для зарахування на бюджет відбуватиметься не пізніше 27 серпня, а подача вступниками документів для зарахування – до вечора 31 серпня.
Докладна новина тут: bit.ly/2LtqKXL. Текст оновлених умов прийому тут: bit.ly/3cx5wEi.
Ця інформація надзвичайно важлива для випускників, що планують вступати у виші. Інформація на сайті МОН України

ДО уваги випусників оновлені матеріали щодо ЗНО-2020
ЩО ВІДОМО ПРО ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2020? 
24.04.2020https://testportal.gov.ua/wp-content/uploads/2020/04/kartynky-dlya-ogoloshennya-6.png
Терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році залежать від тривалості карантину в Україні.
У разі якщо карантин завершиться не пізніше початку червня – основну сесію ЗНО буде проведено орієнтовно 25 червня – 17 липня. У такому випадку результати ДПА та ЗНО учасники отримають до 31 липня.
Якщо ж карантин триватиме до початку серпня, основна сесія ЗНО відбудеться орієнтовно 17 серпня – 4 вересня. Результати буде оприлюднено до 17 вересня.
Проведення додаткової сесії ЗНО у 2020 році заплановано на 28 липня – 11 серпня, якщо карантин звершиться у червні. В іншому випадку додаткову сесію буде організовано протягом 22 вересня – 6 жовтня.
Дати пробного ЗНО також залежать від тривалості карантину. Після завершення карантину всі зареєстровані учасники зможуть у звичному форматі пройти пробне ЗНО. Наразі на розгляді варіанти проведення пробного ЗНО у червні або ж у першій половині серпня.
Наголошуємо: у 2020 році ЗНО обов’язково відбудеться. Формат і процедура його проведення не зміняться.

Рекомендуємо стежити за новинами на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Усю актуальну й достовірну інформацію ми розміщуємо в рубриці «Всі новини».

https://test.dn.ua/wp-content/uploads/2020/03/pzno2020.jpg

  За повідомленням Міністерства освіти і науки України та Українського центру оцінювання якості освіти, у зв’язку з продовженням всеукраїнського карантину до 11 травня 2020 року дати проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання буде визначено до 21 травня 2020 року.
Після завершення карантину всі зареєстровані учасники зможуть  пройти пробне ЗНО у звичному форматі.
  Нагадуємо, що Український центр оцінювання якості освіти додатково  запропонував учасникам пробного зовнішнього незалежного оцінювання поспостерігати за процедурою проведення пробного і виконати тренувальні тестові завдання з обраного предмета дистанційно. Усі дистанційні матеріали розміщено 
в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО.

  Стежте за актуальними новинами на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, на нашому сайті, зберігайте спокій і будьте здорові!


Зміни у календарному плані

https://test.dn.ua/wp-content/uploads/2020/04/dod_period_reestr.png  Увага! Із 2020 року перелік осіб, які мають право подати комплекти реєстраційних документів в додатковий період реєстрації доповнено – це можуть бути особи, які проживають (перебувають) на території, на якій у порядку, визначеному законодавством, встановлено карантин, режим надзвичайної ситуації або надзвичайного стану, та внаслідок цього не змогли зареєструватися для проходження зовнішнього незалежного оцінювання в основний період реєстрації, якщо останній день строку, відведеного для нього, припадає на період карантину, надзвичайної ситуації або надзвичайного стану.
  Також у 2020 році особи, які мають складати державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього оцінювання, зможуть зареєструватися для участі в додатковій сесії  не лише з навчальних предметів, з яких їм будуть зараховані результати зовнішнього оцінювання як оцінки за державну підсумкову атестацію, а обрати 4 предмети).
  Нагадуємо, що додатковий період реєстрації буде тривати з 25 травня до 9 червня 2020 року.

Начало формы


Шановні одинадцятикласники!

З метою інформування учнів з питань підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 та 2021 років, пробного ЗНО, звертаємося вашу увагу на  сайт
Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти   
https://test.dn.ua/
та сторінку регіонального центру у соціальній мережі Іnstagram https://www.instagram.com/ZNO_DON/.
Сторінки адаптовані до мобільних додатків. Ви можете стати  підписниками цих інтернет-ресурсів та отримувати актуальну інформацію та відповіді на виникаючі запитання.

 


Володійте актуальною інформацією!

 Запрошуємо ознайомитися із сайтом Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти та його соціальними мережами!

Пропонуємо знайомство – квест. Після ознайомлення із сайтом вам пропонується знайти відповіді до декількох завдань та отримати задумане нами число. Нам дуже хочеться, щоб сайт став вам у нагоді, залишивши від знайомства не лише користь, а й гарний настрій.

Розпочинаємо! Адреса нашого сайту - https://test.dn.ua/

Саме тут, за вкладками до меню ЗНО/ДПА розміщується актуальна інформація з питань зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року та пробного ЗНО. Сторінки адаптовані до мобільних додатків.

І. «Календар ЗНО - 2020»

Спочатку про всі етапи ЗНО мовою дат - https://test.dn.ua/grafik-zno/ у розділі «Календар ЗНО - 2020», а саме: коли подавати документи на реєстрацію, у які терміни буде розміщено запрошення – перепустку до пункту тестування, із якої ви дізнаєтеся де ви будете проходити ЗНО, коли будуть оголошені результати ЗНО, тощо.

ІІ. «Готуємось до ЗНО»

Час готуватися до ЗНО. Ми спробували поєднати на сторінці «Готуємось до ЗНО» https://test.dn.ua/gotuiemosya-do-zno/ багато корисної інформації.

1) У розділі є посилання на сторінки сайту Українського центру оцінювання якості освіти, де розміщено характеристики сертифікаційних робіт із предметів зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року. Дізнайтеся скільки завдань у тесті, скільки часу відводиться на його виконання, як оцінюються завдання тесту, якою є схема оцінювання завдань відкритої форми?

А за посиланням http://testportal.gov.ua/testy-mynulyh-rokiv/ - Український центр оцінювання якості освіти розмістив вичерпну інформація про перебіг ЗНО минулих років. Наприклад, ЗНО 2019 року. Бажаєте - роздрукуйте зошит, попрацюйте у ньому, перевірте себе за правильними відповідями, скористайтеся таблицями переведення тестових балів у 12-бальну та 200-бальну шкалу. Пам’ятайте, ці таблиці у 2020 році будуть розроблені та оприлюднені лише після оголошення результату з певного предмету, і можуть виглядати інакше.

2) Вже час визначитися з напрямками підготовки та спеціальністю, яку Ви вирішили обрати для своєї майбутньої професії. У цьому розділі ви можете ознайомитися з інформаційною системою «Конкурс» .

За цим посиланням можна дізнатися інформацію про всі заклади вищої освіти України, ознайомитися з переліком спеціальностей, ліцензованим обсягом прийому, з якими балами ЗНО та середнім балом атестата вступали до закладу в 2019 році. Аналізуйте цей масив інформації! До травня 2020 року ця сторінка буде містити інформацію про вступну кампанію 2019 року. А вже у липні 2020 року дані будуть оновлені. Саме на цій сторінці при вступі 2020 року, наступного дня після подачі заяви, ви побачите своє прізвище та місце своїх балів, відповідно до обраних спеціальностей та закладів вищої освіти (ЗВО).

Знайдіть ЗВО та спеціальності, про які ви мрієте! Поділіться інформацією із батьками та друзями. Ознайомтеся із особливостями умов прийому на навчання до закладів вищої освіти, перевірте, які предмети потрібні на ЗНО за обраною спеціальністю у 2020 році. Можливо, відбулись певні зміни у порівнянні з 2019 роком.

Збагатилися стратегічно? А тепер практика.

3) Радимо також обов’язково скористатися безкоштовними тренувальними онлайн ресурсами для тестування та випробувати свої знання на тестах минулих років за посиланнями:

- http://lv.testportal.gov.ua:8080/ - перевага ресурсу – можливість обирати тему за всіма предметами та заздалегідь побачити, над якими темами ще варто попрацювати.

http://zno.osvita.ua/ - перевага ресурсу – це тестування з тією ж кількістю та формами завдань як і в сертифікаційних роботах ЗНО, оскільки зібрані реальні тести попередніх років. Є можливість одразу отримати консультацію у вигляді правил до завдання, яке пропонується, не шукаючи його у додаткових довідниках, що дуже зручно. Для доступу до консультацій потрібно зареєструватися на сайті. Після виконання всіх тестів вам будуть надані правильні відповіді на всі завдання та розраховано ваш результат у тестових та рейтингових балах.

4) Якщо ви обрали для ЗНО/ДПА історію України, то варто скористатися ресурсами за посиланням http://lvtest.org.ua/index.php/pidhotovka-do-testiv :

- Перелік пам'яток архітектури та образотворчого мистецтва, які містить програма ЗНО з історії України;

- Історичні персоналії для візуального розпізнавання;

5) Якщо ви обрали для ЗНО/ДПА іноземну мову, готуєтесь до аудіювання, скориставшись ресурсами на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Наприклад, за посиланням http://testportal.gov.ua/anglijska-mova-2019/ розміщено аудіофайл із англійської мови. Прослухайте обов’язково!!!!

ІІІ. «Пробне ЗНО» https://test.dn.ua/probne-zno/

Немає нічого кращого, ніж досвід. Тому запрошуємо взяти участь у пробному ЗНО - 2020 року! Рекомендуємо переглянути інструкцію щодо реєстрації на пробне ЗНО-2020

Реєстрація на пробне ЗНО - 2020 проходить на сайті регіонального центру з 03 по 24 січня 2020 року за посиланням https://prob.test.dn.ua/

Вартість послуги із проведення пробного ЗНО складає 144 гривні за один предмет.

ІV. «Реєстрація на ЗНО»

Вже зовсім скоро, із 03 лютого 2020 року можна буде сформувати за допомогою спеціального сервісу «Зареєструватися» реєстраційну картку. На нашому сайті за посиланням https://test.dn.ua/registration/ ви знайдете всю необхідну інформацію щодо реєстрації осіб, які складають ДПА у формі ЗНО.

Пам’ятайте, комплекти реєстраційних документів до регіонального центру надсилає заклад освіти до 17 березня 2020 року. Як тільки отримаєте сертифікат, одразу зайдіть на свою інформаційну сторінку за його номером та пін-кодом, перевірте свої дані у системі.

Важливо знати! Кожен із вас за номером реєстраційної картки може відслідковувати стан опрацювання реєстраційних документів ЗНО 2020 . Система фіксує день і час отримання документів регіональним центром і всі етапи їх опрацювання: обробку заяви-реєстраційної картки, друк сертифіката, відправку рекомендованого листа із реєстраційними документами.

Внести зміни до реєстраційних даних можна з 03 лютого по 24 березня 2020 року тільки після отримання Вами від регіонального центру оцінювання якості освіти сертифіката учасника зовнішнього незалежного оцінювання у спеціальному сервісі «Внести зміни». Деталі на нашому сайті.

V. «Пункти проведення ЗНО» https://test.dn.ua/punkty-testuvannia/

Вам цікаво як закріплені території за базовими округами, які заклади освіти будуть пунктами проведення ЗНО, як доїхати до пункту ЗНО? Саме цю інформацію й розміщено на сторінці. Інформація оновлюється після завершення реєстрації.

VІ. «Додаткова сесія ЗНО» - https://test.dn.ua/dodsession/

Цей розділ може вам знадобитися, якщо ви захворієте, або з інших поважних причин не зможете пройти тестування з певного предмета під час основної сесії. Також ця сторінка корисна учасникам із неконтрольованих територій.

А тепер час числового квесту – завдання, який пропонуємо пройти вдома.

1 крок) Скільки хвилин триває тренувальне тестування по розділах програми на сайті Львівського регіонального центру? Додайте до цього числа дату останнього оголошення результатів ЗНО.

2 крок) Яка кількість університетів у місті Києві за даними інформаційної системи «Конкурс»? Додайте до цього числа попередній (перший) результат.

3 крок) Скільки днів буде тривати реєстрація на пробне ЗНО 2020 року? Додайте це число до останніх двох цифр у мобільному номері оператора Водафон, за яким працює «гаряча лінія» регіонального центру під час реєстрації на пробне ЗНО та додайте до попереднього (другого) результату отримане число.

4 крок) Додайте до попереднього (третього) результату кількість завдань сертифікаційної роботи з історії України, яка буде оцінюватися як державна підсумкова атестація та кількість днів, у які будуть оголошуватися результати ЗНО.

5 крок) Відніміть від отриманої суми дату складання останнього предмету ЗНО. Якщо в результаті ви отримали максимальний бал ЗНО (200), то квест ви пройшли успішно. Вітаємо!!!!

Поки що ви лише ознайомилися з можливостями сайту. Вивчайте його більш детально, знаходьте для себе корисне, повертайтеся до сайту знов і знов, бо сторінки оновлюються важливою актуальною інформацією.

Запрошуємо приєднатися до нас

 


 

Вхід на сайт


Пошук

Календар
«  Січень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Архів записів

Copyright MyCorp © 2022