![](/_nw/4/s44695844.jpg)
Сьогодні, 28 жовтня, в Україні відзначають 76 річницю Дня звільнення України від фашистських загарбників.
З нагоди цього свята джури рою "Кіборги" (разом із керівником гуртка "Сокіл" ("Джура") Бирдіною А.С., та заступником директора НВК з виховної роботи Натальченко І,О.), взяли участь у прибиранні сільського скверу, посадили квіти б
...
Читати далі »
Переглядів:
155
|
Додав:
aleksandra
|
Дата:
28.10.2020
|
| |